Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Sulmuesi refuzon Bayern Munich, dëshiron qëndrimin te Manchester City

Julian Alvarez nuk dëshiron që të transferohet në Gjermani te skuadra e Bayer Munich.

Mediet britanike raportojnë që e ardhmja e kampionit të botës mund të jetë gjithmonë në Angli.

Lexo edhe: 

Sulmuesi argjentinas ishte në fokusin e Bayern Munich për sezonin e ardhshëm, por Alvarez dëshiron që të qëndrojë te skuadra e Pep Guardiolës, pavarësisht se hapësirat për të te “Citizens” janë shumë të kufizuara, pasi në ekipin e City-t është ylli norvegjez, Erling Haaland.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...