Serie A

Sulmuesi rus mbërrin në Firence dhe zbulon numrin e fanellës

Sulmuesi rus Alexandr Kokorin ka zbarkuar gjatë ditës së sotme në Firenze dhe menjëherë ka kryer testet e nevojshme mjekësore, ndërsa nga nesër pritet të vihet nën urdhrat e trajnerit Cesare prandelli, për seancën e parë stërvitore.

Futbollisti 29-vjeçar iu bashkua Fiorentinës, pasi klubi vjollcë vendosi të paguajë rreth 4.5 milionë euro në arkat e rusëve të Spartakut të Moskës, teksa në rrjetet sociale nuk e fshehu kënaqësinë e transferimit në Serinë A.

Aleksandr Kokorin do të veshë fanellën me numër 91 te Fiorentina dhe pritet të marrë një rol të rëndësishëm në majë të sulmit, aty ku Prandelli u ka besuar të rinjve si Vlahovic e Kouame, të cilët nuk kanë bindur shumë me performancat e tyre.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency