Merkato

Sulmuesi serb, pranë rinovimit të kontratës me Fiorentinën

Dusan Vlahovic është një nga lojtarët më në formë të Fiorentina dhe këtë sezon po tregon vlerat e tij si sulmues. Lojtari serb, që erdhi në vitin 2018 nga Partizani i Beogradit, është në bisedime të avancuara me drejtuesit për rinovimin e kontratës, një shpërblim për golat e rëndësishëm që po shënon këtë vit.

Vlahovic do të firmosë deri në vitin 2025 kontratën e re me pagë të përmirësuar nga 300 mijë euro në 1 milionë euro plus bonuse në vit. Rinovimi do të qetësojë edhe drejtuesit e klubit vjollcë, të cilët kanë patur jo pak kërkesa nga ekipe të rëndësishme për sulmuesin serb.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency