Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Sunderland kërkon Bellingham, nisin kontaktet e para

Sunderland kërkon që të afrojë në skuadër Bellingham.

Jo, nuk bëhet fjalë për yllin e Borussia Dortmundit, Jude, por për vëllanë e tij Jobe.

Lexo edhe: 

Mesfushori 17-vjeçar i Birminghamit i pëlqen shumë skuadrës së Sunderland dhe siç raportojnë mediet britanike, negociatat e para tashmë kanë filluar.

Lajme të tjera

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...

Kategoria Superiore

Ngjarje e rëndë dhe shumë e shëmtuar në përfundim të sfidës Tirana – Bylis 2-2, e luajtur në Rrogozhinë. Pas vërshëllimë së trefishtë për...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...