Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Super Bowl, “ylli” i pop-it jep lajmin e rikthimit në ngjarjen e madhe sportive

Taylor Swift tingëlloi për pak kohë si kandidatja kryesore për të kënduar në intervalin e Super Bowl 2023, por surpriza vjen nga Rihana, me anë të një postimi në Twitter që nuk ka dashur shumë kohë për t’u dëshifruar.

Pas shumë vitesh larg industrisë së muzikës (qëndroi larg skenës, pasi iu përkushtua biznesit të saj në botën e modës dhe sigurisht, mëmësisë), këngëtarja e lindur në Barbados sapo ka konfirmuar praninë e saj në Super Bowl-in e radhës.

Rihana ka shpërndarë një imazh pa tekst të një krahu që shtrëngon një top futbolli NFL. Nuk ka nevojë për prova të tjera.

Sa ditë e rëndësishme për muzikën, është rikthyer mbretëresha e popit urban!

 

 

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...

Gjermani

Pesë emra të rinj te Gjermania, e cila do të rikthehet në fushë, pas zhgënjimit në Botërorin e Katarit, teksa trajneri Hansi Flick ka...