Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Super Bowl, “ylli” i pop-it jep lajmin e rikthimit në ngjarjen e madhe sportive

Taylor Swift tingëlloi për pak kohë si kandidatja kryesore për të kënduar në intervalin e Super Bowl 2023, por surpriza vjen nga Rihana, me anë të një postimi në Twitter që nuk ka dashur shumë kohë për t’u dëshifruar.

Pas shumë vitesh larg industrisë së muzikës (qëndroi larg skenës, pasi iu përkushtua biznesit të saj në botën e modës dhe sigurisht, mëmësisë), këngëtarja e lindur në Barbados sapo ka konfirmuar praninë e saj në Super Bowl-in e radhës.

Rihana ka shpërndarë një imazh pa tekst të një krahu që shtrëngon një top futbolli NFL. Nuk ka nevojë për prova të tjera.

Sa ditë e rëndësishme për muzikën, është rikthyer mbretëresha e popit urban!

 

 

Lajme të tjera

Kombëtare

Trajneri Sylvinho analizoi barazimin 2-2 të Shqipërisë përballë Kroacisë në Hamburg, ku preku disa tema të ndryshme. “Mendoj se zhvilluam një ndeshje shumë të...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Nedim Bajrami hyri në historinë e Kampionatit Evropian me golin e shënuar ndaj Italisë, në ndeshjen debutuese të Shqipërisë në eventin e futbollit që...