Kupa e Gjermanise

Super Rashica me gol dhe asist, por në finale shkon Bayerni!

Një supergol i Milot Rashicës por edhe një asist fantastik nuk i mjaftuan Werder Bremenit që u mposht 2-3 nga Bayern Munich në gjysmëfinalen e dytë të Kupës së Gjermanisë me bavarezët që kapën finalen dhe do të sfidojnë në Berlin, Red Bull Leipzig.  Vazhdon forma fantastike e Rashicës që në minutën e 75-të shënoi një gol shumë të bukur duke barazuar përkohësisht në 2-2 shifrat por në fund festa ishte e gjitha për skuadrën e Niko Kovac që iu fal dygolëshit të Lewandwoskit dhe finalizimit të Muller, ndërkohë që për Werderin golin e parë e realizoi japonezi Osako pas asistit perfekt të Rashicës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency