Serie B

Supergol i Memushajt, por Pescara nuk fiton dot!

Ledian Memushaj realizoi golin e dytë sezonal me Pescarën duke konfirmuar momentin e mirë që po kalon por finalizimi spektakolar i mesfushorit shqiptar nuk i mjaftoi skuadrës nga krahina e Abruzzos për të mposhtur Perugian dhe për t’u rikthyer te fitorja. Sfida përfundoi në barazim 1-1 me Memushajn që realizoi një gol të bukur me një goditje potente nga distanca por në të 70-ën Vito barazoi shifrat dhe me finalizimin e tij i dha një pikë Perugias në këtë transfertë të vështirë. Pas ka qenë njeriu asist për pjesën më të madhe të sezonit, tashmë Memushaj ka marrë edhe rolin e goleadorit te Pescara që po synon me çdo kusht të ngjitet në Serie A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency