Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Superkupa e Arabisë Saudite, Al Ittihad-Al Nassr/ Ronaldo rikthehet të enjten në ekranin e “SuperSport”  

“Digitalb” dhe “SuperSport” vazhdojnë me surprizat!

Për të gjithë tifozët e tij, por jo vetëm, për çdo shikues që do të ndjekë ndeshjet e një prej emrave më të mëdhenj të historisë së futbollit, Cristiano Ronaldo rikthehet në “shtëpi”.

Gjysmëfinalja e Superkupës së Arabisë Saudite, Al Ittihad-Al Nassr, do të transmetohet ditën e enjte, 26 janar, në orën 19:00, ekskuzivisht në “SuperSport 3”.

Një biletë për në finalen e Superkupës duket shumë tunduese që portugezi dhe Al Nassrr ta lënë t’u shpëtojë. Shumë pranë trofeut të parë në vendin arab, CR7 pritet të japë maksimumin dhe të dhurojë një spektakël të vërtetë në “King Fahd International Stadium” në Ryadh.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...