Tenis

Surprizohet Thiem, mposhtet nga Dimitrov

Nisi me një humbje aventura e austriakut Dominic Thiem në Atp World Tour Finals, turneun e 8 tenistëve më të mirë të Botës që po zhvillohet aktualisht në Londër dhe që po transmetohet live në Supersport. Në ndeshjen e parë të grupit A, Thiem  u mposht në set final nga bullgari Grigor Dimitrov, 2-1 me sete në një ndeshje që zgjati 2 orë e 22 minuta lojë. Tenisti bullgar fitoi setin e parë 6-3, humbi të dytin 5-7 por fitoi të tretin 7-5.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency