Gossip

Surprizon Erjona, mes Ronaldos dhe Andre Silvës, zgjedh…

Erjona Sulejmani vazhdon të tërheq vëmendjen e mediave rozë në Itali. Ish-bashkshortja e Blerim Dzemailit është kthyer në një personazh shumë të dashur për mediat pas pjesëmarrjes në disa reality-shoë. Pasi tërhoqi vëmendjen me deklaratat për këmbët plot të muksuj të Romelu Lukakut duke vënë në dukje se është një tifoze e Interit, modelja shqiptare tashmë ka tërhequr vëmendjen për një tjetër përgjigje që i ka dhënë një prej fansave të saj në Instagram. E pyetur se kë do të zgjidhte mes Cristiano Ronaldos dhe Andre Silvës për të patur një “flirt”, Sulejmani ka zgjedhur ish-sulmuesin e Milanit i cili nuk ka klasin e bashkëkombasit të tij Ronaldo në fushë por është një nga futbollistët më seksi në planet dhe nëse nuk i ecën në futboll e sigurtë është që do të triumfojë në fushën e modelingut.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency