Gossip

Susana Werner: Julio te Flamengo? Nuk e ndjek, vendim egoist

Vendimi i portierit brazilian Julio Cesar, për të luajtur me Flamengon, duket se nuk i ka pëlqyer aspak bashkëshortes së tij, Susana Werner, e cila ka vendosur të mos e ndjekë partnerin e saj në Brazil. Modelja 40-vjeçare, e lindur në Rio De Janeiro, ka shpjeguar se nuk mund të bashkëjetojë Julion në eksperiencën e re për hir të fëmijëve, sepse nuk do të pranonte kurrë që ata të edukoheshin në Brazil.


Susana shtoi më tej se nuk është tifoze futbolli dhe se nuk i ndjek ndeshjet e bashkëshortit të saj në stadium. “Jam e lumtur për tifozët e Flamengos, por e trishtuar për veten time, sepse do të jetoj larg Julios. Edhe pse ka qenë një bashkëshort dhe prind shumë i mirë, burrat në thelb janë egoistë.”

Mos vallë vendimi i Julio Cesar për t’iu bashkuar Flamengos do të shënojë krisjen e parë të çiftit?

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency