Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

“Ta shohim”, Laporta: Fëmijët më pyesin gjithë kohës për Messi-n

Kontrata e Lionel Messit me PSG-në skadon në qershor, ndërsa gjithmonë e më shumë flitet për një rikthim të mundshëm të argjentinasit te Barcelona.

Joan Laporta ka folur në lidhje me këtë çështje, por ende nuk ka bërë asgjë të qartë. Presidenti i katalanasve ka zbuluar se fëmijët e pyesin kur do rikthehet Messi te Barça.

“Fëmijët gjithmonë më pyesin për rikthimin e tij dhe unë them ‘do të shohim’. Tani ai është lojtar i PSG-së.”-tha Laporta.

Lajme të tjera

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Francë

Për arsye personale dhe në marrëveshje me Paris Saint-Germain, Gerard Precheur është larguar posti i trajnerit të ekipit të femrave. Në njoftimin e klubit...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...