Premier League

Takat ndaj Rudiger i kushtojnë rëndë, Son skualifikohet me 3 ndeshje!

Premier League është një nga kampionet ku festat e fundvitit festohen në fushën e lojës me skuadrat e kampionatit anglez që do të luajnë tre raunde në periudhën pas Krishtilindjeve deri në datën 2 janar, por kjo periudhë do të jetë pushim për sulmuesin e Tottenham Heung Min-Son. Ndërhyrja me takat lart ndaj gjermanit të Chelsea-t, Rudiger i ka kushtuar rëndë koreno-jugorit i cili është pezulluar me 3 takime nga komisioni i Disiplinës në Federatën Angleze të Futbollit dhe për këtë arsye do të humbasë sfidat ndaj Brighton, Norëich dhe Southampton, takime në të cilat Spurs-at e Mourinhos do të tentojnë të marrin maksimumin e pikëve edhe pse mungesa e Son do të ndihet pasi koreno-jugori në këtë sezon ka realizuar 5 gola si dhe ka asistuar në 7 të tjerë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency