Serie A

Takim për merkaton në zyrat e Interit, të pranishëm drejtuesit dhe Conte

Drejtuesit e skuadrës së Interit, duke filluar nga Giuseppe Marotta, te Piero Ausilio, Javier Zanetti, trajneri Antonio Conte dhe mjeku Volpi, janë mbledhur pasditen e sotme në zyrat e klubit.

Siç raporton Sky Sport, në qendër të bisedës ka qenë merkatoja, teksa janë vendosur piketat për sezonin e ardhshëm, si dhe janë evidentuar pikat fikse të ekipit, ashtu si edhe lojtarët që mund të sakrifikohen.

Një vend të veçantë në diskutim ka zënë edhe Mauro Icardi, ndërsa Conte u ka theksuar drejtuesve se mund të marrin në konsideratë ofertat në drejtim të Radja Nainggolan dhe Ivan Perisiç.

Sa i përket merkatos në hyrje, drejtuesit kanë analizuar edhe situatën aktuale të operacioneve në zhvillim dhe i kanë premtuar Contes se brenda pak ditësh do të mbyllet negociatat për afrimin e Edin Dzekos dhe Nicolo Barrelës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency