Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Talenti 17-vjeçar argjentinas e ka një çmim, të mëdhatë e Europës gati të hidhen në sulm

Perla e re argjentinase ka një çmim. Echeverri, një nga sensacionet e Botërorit U-17, është një nga sulmuesit kryesorë në Argjentinë dhe sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano, ky talent ka një klauzolë largimi me River Plate prej 25 milionë euro plus 5 milionë në variabla.

Ekipet e mëdha si Reali i Madridit ndjekin nga afër dhe çmimi është shumë i përballueshëm për klube të tilla. Duket qartë se e ardhmja e Claudio Echeverri do të jetë në Evropë.

Lexo edhe:

 

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....