Merkato

Talenti brazilian pranë firmës me Marseille, marrëveshja arrihet për 10 milionë euro

Trajneri portugez Andres Villas-Boas prej kohësh pret një përforcim në sulm dhe drejtuesit e Marseille janë pranë afrimit të një talenti, që do të kompletonte repartin e avancuar.

Është 18-vjeçari Luis Henrique i përzgjedhuri i drejtuesve, të cilët kanë arritur akordin me Botafogon për lojtarin që mund të mbulojë çdo pozicion në sulm.

Henrique është edhe një goditje në perspektivë, duke qenë se kërkohej nga shumë ekipe, por Marseille shpejtoi bisedimet me klubin brazilian, duke arritur akordin për 10 milionë euro, ndërsa talenti 18-vjeçar do të firmosë për 5 sezone.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency