Merkato

Talenti i Fiorentinës tërheq vëmendjen e Tottenhamit

Tottenhami vazhdon punën për të përforcuar skuadrën për të ardhmen. Sipas medieve angleze, “Spurs”-at kanë vënë në orbitë talentin e Fiorentinës, Riccardo Sottil.

Mësohet se përfaqësues të klubit anglez po e vëzhgojnë nga afër 20-vjeçarin, i cili pëlqehet shumë nga trajneri Pocchetino. Sulmuesi konsiderohet si përforcimi ideal për repartin e avancuar të Tottenhamit dhe për këtë drejtuesit e klubit po përgatisin një ofertë për të bindur italianët ta lënë të lirë lojtarin që gjatë merkatos së dimrit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency