Merkato

Talenti i Juventusit drejt Gjermanisë, e kërkon Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt kërkon përforcime për sulmin dhe objektivi i klubit është në Itali. Bëhet fjalë për Alberto Cerrin, bomberin 22-vjeçar të Juventusit, i cili këtë sezon arriti të realizonte 15 gola dhe 10 asiste në Serinë B, ku ishte në huazim te Perugia.

Bardhezinjtë nuk mund t’i garantojnë një vend në formacion lojtarit, ndaj dhe janë të hapur për bisedime, ndërsa në Bundesligë sulmuesi italian mund të gjej hapësirën e nevojshme.

Akordi mund të arrihet për 8-9 milionë Euro, ndërsa nuk përjashtohet mundësia që Juventus të përfshijë opsionin e riblerjes në rast se Alberto Cerri mund të shkëlqejë në Frankfurt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top