Serie A

Talenti i Juventusit transferohet te Genoa

Një verë si protagonist dhe menjëherë Andrea Favilli gjen skuadrën e parë me të cilën do të debutojë në Serinë A dhe do të kërkojë të hedhë bazat për një karrierë të lavdishme.

I riu i talentuar i Juventusit është transferuar te Genoa me formulën e huazimit për 5 milionë euro dhe blerjes për 7 të tjera verën e ardhshme.

Nga ana tjetër, bardhezinjtë kanë ruajtur të drejtën e riblerjes për vlerën e 24 milionë eurove, nëse do të vendosin ta ushtrojnë ndonjëherë.

Favilli shkëlqeu në ndeshjet e International Champions Cup, ku arriti të shënojë tre herë për bardhezinjtë, dy ndaj Bayern Munchen dhe një ndaj Benficës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency