Futboll

Talenti kosovar transferohet në Poloni!

Gjysma e parë e janarit ka qenë një muaj shumë impenjativ për Florian Loshajn, talentin 19-vjeçar i cili pak ditë më parë debutoi me përfaqësuesen e Kosovës në miqësoren ndaj Suedisë të zhvilluar në Katar. Loshaj sëfundmi ka ndryshuar skuadër, duke u transferuar te polakët e Cracovias.

Loshaj deri më tani ishte pjesë e rumunëve të Poli Iasi duke regjistruar 19 ndeshje me këta të fundit. Megjithatë, tashmë Loshaj ka hedhur një hap më të madh në karrierë duke firmosur për tre vite e gjysmë me Cracovian.

Aktualisht, skuadra e re e mesfushorit zë vendin e dytë në kampionat dhe rivalizon për titull me gjigandët e Legias së Varshavës, duke qenë se diferenca në klasifikim mes tyre është vetëm dy pikë. Në të kaluarën, Loshaj ka qenë pjesë edhe e holandezëve të Rodës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency