Futboll

Talenti nuk mjafton, Ronaldinho mposhtet në burg nga dy ish-policë

Pasionin që ka për futbollin, Ronaldinho e ka treguar edhe në një burg në Paragauai, ku mbahet i izoluar prej disa javësh pasi u arretua për zotërim të dokumenteve të falsifikuara. Ai ka marrë pjesë në lojërat që zhvillohen mes të burgosurve, duke dhuruar spektakël, por klasi i tij nuk e ka ndihuar të triumfojë gjithmonë.

Ai është mposhtur në lojën dyshe të futbollit-tenis nga dy ish-policë, që janë arrestuar për vrasje dhe plaçkitje. Edhe pse është munduar të kompesojë mangësitë e shokut të tij, Ronadinho nuk ka mundur t’i mposhtë kundërshtarët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency