Gossip

Tammy Hembrow: Të gjithë futbollistët më dërgojnë mesazhe!

Tammy Hembrow është një nga femrat që po bën namin në Instagram. Me 11 miljonë ndjekës bukuroshja australiane që është edhe mamaja e dy fëmijëve por që njihet për format e saja trupore superseksi dhe plot muskuj, në një intervistë ka zbuluar se futbollistët e kanë pikë të dobët: “ Ju betohem për zotin, që të gjithë futbollistët nëpër botë më dërgojnë mesazhe”, ka deklaruar Tammy. 26-vjeçarja publikon shpesh foto të nxehta në Instagram.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency