Serie A

Tamponi i Dzekos negativ, në stërvitje pas rezultateve të testeve fizike

Edin Dzekos i rikthehet buzëqeshja. Qendërsuluesi boshnjak këtë pasdite u shoqërua nga doktor Manara për në “Villa Stuart” për t’iu nënshtruar ekzaminimeve mjekësore, nga rezultatet e së cilave do të marrë “ok”-in për t’u kthyer në stërvitje me pjesën tjetër të ekipit.
Kapiteni i Romës, mëngjesin e kësaj të hëne, mori përgjigjen e tamponit të fundit, që rezultoi negativ. Kuptohet që pas një periudhë pa aktivitet fizik dhe i infektuar me Koronavirus, sulmuesi do të monitorohet për 24 orë nga një aparaturë e cila mat rrahjet e zemrës. Vetëm pasi rezultat të konfirmojnë që është në gjendje të nisë aktivitetin e fortë fizik, do të mund të vihet nën urdhrat e Fonsecas.
“Ndihem mirë dhe më vjen mirë që gjithçka përfundoi”, – deklaroi boshnjaku në hyrje të klinikës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency