Serie A

Tamponi i radhës sërish pozitiv, Osimhen duhet të presë në “bokse”

Victor Osimhen është ende pozitiv  me Koronavirus. Klubi i futbollit të Napolit e komunikoi lajmin në profilin e tij në rrjetet sociale.

“Tamponi i kryer këtë mëngjes për futbollistin Victor Osimhen rezultoi pozitiv me COVID-19. Lojtari do të përsërisë testin gjatë javës”.

Ky është teksti i deklaratës së klubit. Sulmuesi i Napolit ishte testuar pozitivisht më  1 janar, pasi u kthye nga trajtimi në Belgjikë dhe më pas nga ditëlindja e tij në Nigeri, ku ai kishte marrë pjesë në një festë surprizë që ia kishin orgabizuar anëtarët e familjes (për 22-vjetorin).

I riu u kërkoi falje klubit, shokëve të tij të skuadrës dhe tifozëve, por nuk munguan kritikat. Tani priten masat që do të marrë Napoli (do të ndëshkohet me një gjobë të majme).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency