La Liga

Tani është zyrtare, Antoine Grizmann i Barcelonës

Tashmë është zyrtare, Antoine Griezmann bëhet lojtar i Barcelonës. Njoftimi u bë edhe nga klubi “blaugrana” nëpërmjet një komunikate, pasi depozitoi klauzolën prej 120 milionë eurosh, shumë që shkon në arkat e Atleticos së Madridit.

“Grizi” do të firmosë për 5 sezone dhe do të bashkohet menjëherë me ekipin për fazën përgatitore. Marrëveshja do të jetë e vlefshme deri në vitin 2024 me një klauzolë largimi 800 milionë euro.”

Pas një periudhe të gjatë kohore, që kur nisi interesimi i Barcelonës, refuzimit gjatë merkatos së verës së kaluar dhe pendimit të lojtarit, historia mbaroi dhe Antoine Griezmann do të luajë në “Camp Nou” me Messin, Piqué, Suárez, Busquets dhe kompani.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency