Serie A

Tare bind Inzaghin, trajneri rinovon deri në 2023-in me Lazion!

Lazio dhe Simone Inzaghi do të vazhdojnë bashkëpunimin e tyre deri në vitin 2023. Mungojnë vetëm firmat për zyrtarizimin e kontratës së re të trajnerit me klubin bardhekaltër. Gazzetta Dello Sport shkruan se Igli Tare e ka bindur Inzaghin të zgjasë kontratën aktuale që i skadon në verën e vitit 2021 edhe me 2 sezone të tjera. Ndërkohë paga që do të përfitojë numri 1 i stolit të skuadrës kryeqytetase do të jetë 2,5 milionë euro në sezon plus bonuset, nga 2 milionë eurot që përfiton aktualisht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency