Serie A

Tare tregon arsyet pse nuk pranoi ofertën e Milanit

Ishte shumë pranë Milanit në merkaton e verës por në fund vendosi të qëndrojë te Lazio. Igli Tare në një intervistë për Corriere Dello Sport, tregoi arsyet se përse nuk kaloi te kuqezinjtë.” Boban ka qenë idhulli im. Maldini ka qenë ekzemplar si lojtar dhe si drejtues. Ishte diçka e bukur ajo që ata bënë për mua, por edhe unë kam zgjedhur me zemër, të ikja nga Lazio do të ishte një zgjedhje e gabuar, paratë nuk janë gjithçka”. Tare shtoi gjithashtu se Lazio tashmë është një markë shumë e njohur dhe njihet ndërkombëtarisht dhe ai ndihet i vlerësuar për punën që ka bërë si drejtor sportiv i bardhekaltërve gjatë kësaj periudhe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency