Rusi 2018

Tavecchio: Jemi të hidhëruar, analizë të thellë situatës!

“Jemi thëllësisht të hidhëruar dhe të zhgënjyer për mungesën e kualifikimit në Botëror. Është një zhgënjim sportiv që kërkon një zgjidhje, ndaj do të zhvillojmë një mbledhje me të gjithë anëtarët e federatës, për të bërë një analizë të thellë dhe për të vendosur për të ardhmen.”

Këto janë fjalët e presidentit të Federatës Italiane të Futbollit, Carlo Tavecchio, pas dështimit të përfaqësueses italiane, për të shkuar në “Rusi 2018”. Sigurisht që cështja e parë që i duhen dhënë zgjidhje mbetet ajo e trajnerit. Në tavolinë është dorëheqja e Venturës, e kërkuar njëzëri nga opinioni sportiv në Itali.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency