Kupa e Gjermanise

Te Bayerni nuk e pranojnë eliminimin nga Kupa, Muller debaton me gazetaren!

Te Bayerni nuk e kanë pritur aspak mirë eliminimin nga Kupa e Gjermanisë nga skuadra e Bundesligës së dytë Holstein Kiel. Pas ndeshjes për mediet foli sulmuesi i kampionëve të Europës, Thomas Muller. Gjermani ishte shumë i zhgënjyer për rezultatin e ndeshjes dhe këtë e reflektoi qartë edhe në intervistë, ku për një moment debatoi edhe me gazetaren, intervistë që bëri xhiron e mediave ndërkombëtare.

“Ju më pyesni se çfarë mendoj tani, por nëse ju qeshni, si mund të përgjigjem?” Më pas gazetarja iu përgjigj se nuk po qeshte, duke u munduar të shuajë “zjarrin”. “Unë nuk po qesh. E kuptoj momentin tuaj, por nuk po qesh”, tha ajo.

Por Muller këmbënguli. “Sigurisht që po qesh. Po, po, e bëre”, u shpreh Muller, që pas pak çastesh e mbylli intervistën dhe iu drejtua dhomave të zhveshjes.

Bayerni ka fituar dy edicionet e fundit të Kupës së Gjermanisë dhe është skuadra rekordmene në këtë kompeticion dhe ky eliminim nga Holstein Kiel i heq mundësinë skuadrës së Flick për të përsëritur sukseset e sezonit të kaluar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency