Rusi 2018

Të “çmendur” pas Ronaldos edhe në Rusi(Foto)

Stërvitja e parë në Rusi për Portugalinë që të premten do të bëjë debutimin e saj në Botëror në supersfidën ndaj Spanjës. Në fushën e stërvitjes në Kratovo rreth 40 kilometra larg Moskës, 400 tifozë, shumica prej tyre fëmijë kanë duartrokitur dhe përkrahur idhullin e tyre Cristiano Ronaldo. Ylli luzitan i ka kërkuar të ruajë qetësinë publikut të pranishëm në fushën stërvitore dhe në fund ka ndaluar për të firmosur autografe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top