Rusi 2018

Të “çmendur” pas Ronaldos edhe në Rusi(Foto)

Stërvitja e parë në Rusi për Portugalinë që të premten do të bëjë debutimin e saj në Botëror në supersfidën ndaj Spanjës. Në fushën e stërvitjes në Kratovo rreth 40 kilometra larg Moskës, 400 tifozë, shumica prej tyre fëmijë kanë duartrokitur dhe përkrahur idhullin e tyre Cristiano Ronaldo. Ylli luzitan i ka kërkuar të ruajë qetësinë publikut të pranishëm në fushën stërvitore dhe në fund ka ndaluar për të firmosur autografe.

To Top