Premier League

Të enjten hapet merkatoja, paralajmërohen lëvizje të bujshme në Angli

Premier League uli siparin këtë të diel, ku Manchester City mbrojti titullin kampion, pas një dueli fantastik, që zgjati deri në “frymën e fundit” me skuadrën e Liverpoolit.

Tashmë Anglia pret vetëm finalet e kupave europiane, pasi si Champions, ashtu edhe Europa League do të diskutohen nga skuadra angleze, Tottenham-Liverpool në të parën dhe Chelsea-Arsenal në të dytën.

Megjithatë të enjten në Angli hapet zyrtarisht edhe merkatoja e verës, e cila do të zgjasë deri më 8 gusht në orën 18:00 (ora shqiptare), ndërsa priten lëvizje mjaft të bujshme si në hyrje, ashtu edhe në dalje.

Kjo pasi shumë yje të kampionatit anglez kanë bërë gati valixhet për t’iu bashkuar klubeve të tjera europiane, por nga ana tjetër, skuadra si Manchester United e Arsenal pritet të shpenzojnë shifra të konsiderueshme për t’u rikthyer në nivele të larta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency