Premier League

Të gjithë të çmendur pas Ancelottit: Dua të qëndroj gjatë tek Evertoni

Në klubin e Evertonit janë të çmendur pas Carlo Ancelottit. Më mbërritjen e trajnerit italian, skuadra e qytetit të Liverpoolit, ka patur një ecuri të jashtëzakonshme. Nga rreziku i fundtabelës, “Toffees” tashmë ëndërrojnë Champions League, e kjo falë impaktin që ka patur Carletto. Një një prononcim të fundit për mediet angleze, 60-vjeçari u shpreh se synon të qëndrojë gjatë në krye të Evertonit.

“Kam firmosur për katër vite e gjysmë. Dua të përmbyll kontratën time sipas nënshkrimit, duke bërë më të mirën. Më pas, nëse do të ekzistojnë mundësitë, do të më pëlqente të punoja më gjatë. Ambicia dhe ideja ime është të qëndroj sa më gjatë. Klubi gjithashtu ka ambicie të mëdha dhe dëshiron të jetë më konkurrues në Premier League dhe Europë,” – deklaroi Ancelotti.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency