Serie A

Të gjithë të çmendur pas Ronaldos, Cuadrado i dorëzon numrin 7

Fanella me numër 7 e Juventusit është në pritje të Cristiano Ronaldos. Të hënën ylli portugez do të prezantohet zyrtarisht te bardhezinjtë dhe për t’i uruar mirëserardhjen 5-herë fituesit të Topit të Artë ka menduar kolumbian Juan Cuadrado i cili i ka dorëzuar numrin 7 Ronaldos, numër të cilin e mbante mbi shpinë te Juventusi deri në fund të sezonit të kaluar. Me një mesazh në Instagram, Cuadrado ka pozuar me fanellën me numër 7 që tashmë i përket Ronaldos duke bekuar në një farë mënyre CR7-ën për të patur një karrierë në nivele edhe te bardhezinjtë.

To Top