Serie A

Të gjithë të çmendur pas Ronaldos, Cuadrado i dorëzon numrin 7

Fanella me numër 7 e Juventusit është në pritje të Cristiano Ronaldos. Të hënën ylli portugez do të prezantohet zyrtarisht te bardhezinjtë dhe për t’i uruar mirëserardhjen 5-herë fituesit të Topit të Artë ka menduar kolumbian Juan Cuadrado i cili i ka dorëzuar numrin 7 Ronaldos, numër të cilin e mbante mbi shpinë te Juventusi deri në fund të sezonit të kaluar. Me një mesazh në Instagram, Cuadrado ka pozuar me fanellën me numër 7 që tashmë i përket Ronaldos duke bekuar në një farë mënyre CR7-ën për të patur një karrierë në nivele edhe te bardhezinjtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency