Serie A

Te Interi nis epoka Inzaghi, ja kur prezantohet trajneri i ri!

Të mërkurën e 7 korrikut te Interi nis epoka Simone Inzaghi. Trajneri i ri i zikaltërve do të prezantohet në një konferencë për shtyp përkrah adminstratorit të deleguar Giuseppe Marotta, ndërkohë që të enjten do të nisë edhe grumbullimi i skuadrës në Appiano Gentile me futbollistët që nuk kanë qenë të impenjuar ose janë ende në Euro 2020 dhe Copa America. Në Appiano Gentile, Interi do të qëndrojë për 2 javë deri në datën 22 korrik kur edhe do të udhëtojë drejt Floridas për të zhvilluar një turne miqësor me Arsenalin, Everton dhe kolumbianët e Millionarios. Gjatë javës së ardhshme parashikohet edhe rikthimi i Christian Eriksen në Milano me danezin që fillimisht do të përshëndetet nga afër me shokët e skuadrës pasi frikës së madhe që kaloi dhe do t’u nënshtrohet disa analizave të tjera mjekësore, por edhe për të kuptuar ambiciet e tij futbollistike për të ardhmen, e sigurt është që 2021-ta e Christian Eriksen është mbyllur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency