Serie A

Te Interi të gjithë negativë ndaj Covid-19, Conte mund të stërvitë skuadrën nga afër

Antonio Conte është gati të rimarrë skuadrën për të rinisur përgatitjet. Numri një i stolit të zikaltërve, pasi kreu testin dhe rezultoi negativ ndaj koronavirusit, zyrtarisht mund të stërvitë skuadrën në “Appiano Gentile”.

Në pritje të konfirmimit të protokollit të ri, i cili ka patur ndryshime dhe pritet miratimi, Conte nuk mund ta stërvitë të gjithë grupin. Nisur nga kjo tekniku zikaltër momentalisht do të përpiqet që ta motivoje sa më shumë të jetë e mundur skuadrën, në mënyrë që kur t’i rikthehen fushës së blertë, lojtarët të jenë të karikuar.

Zikaltërit kanë nisur grumbullimin më datën 8 dhe pas 9 ditësh përgatitje intensive, me të dielën që e kishin pushim, tashmë puna ka rinisur sërish. Në fazën e parë të punës që nisën, Antonio Conte ishte i detyruar që skuadrën ta vëzhgonte nga larg, teksa komunikim të vazhdueshëm ka patur me dy asistentet e tij të cilëve u jepte këshilla për grupet që po mbanin në vëzhgim.

Tashmë situata është totalisht ndryshe, pasi tekniku mund t’u qëndrojë pranë lojtarëve dhe t’i këshillojë më nga afër, ndërkohë që ekipi është i përkushtuar maksimalisht për të rigjetur formën më të mirë fizike.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency