Kategoria Superiore

Te Kamza e konsiderojnë të mbyllur firmën me Sebino Plakun

Te Kamza janë të sigurt, kapiteni do të rikthehet. Drejtuesit e klubit nga periferia e kryeqytetit kanë qenë në bisedime të vazhdueshme me Sebino Plakun dhe kanë gjetur gjuhën e përbashkët për të vijuar bashkëpunimin edhe sezonin e ardhshëm.

Për momentin, nuk ka të zezë mbi të bardhë edhe për faktin se 33-vjeçari ka nënshkruar një kontratë me Kukësin për të qenë pjesë e bluve në kompeticionet europiane, por në çastin kur aventura e bluve të përfundojë, sulmuesi do të firmosë për Kamzën, të paktën kjo është ajo që besojnë drejtuesit e klubit.

Në rast se nënkampionët realizojnë ëndrrën për të qenë pjesë e grupeve të Europa Leagues, atëherë lojtari do të negociojë sërish. Kalimi i mundshëm i Kukësit në fazën e grupeve nuk e bën të sigurt vazhdimin e aventurës së Plakut me verilindorët. Me afrimin Claudio Bonnanit skuadra  është formuar në masën 90% dhe nuk do të ketë ndërhyrje të mëdha. Pak kohë më parë Devolli pretendoi investime të cilat erdhën menjëherë dhe në harkun e dy javëve ekipi u plotësua, tashmë duhet vetëm qershia mbi tortë, Sebino Plaku.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency