Kategoria Superiore

Të mërkurën, testi i fundit i Vllaznisë para premierës me Laçin

Pas miqësoreve me Besëlidhjen, Ohrin dhe Teutën, Vllaznia do të zhvillojë edhe një test të katërt dhe të fundit ne prag te nisjes se kampionatit te ri. Këtë të mërkurë, kuqeblutë do të provojnë forcat me ekipin e Kategorisë së Dytë të Maqedonisë së Veriut, Labunishta.

Shkodranët e kanë patur disi të vështirë për të gjetur kundërshtarë, sepse kampionati ne Maqedoninë e Veriut tashmë ka filluar. Ndaj Labunishtës, stafi teknik i Vllaznisë do të mundohet të kuptojë se cili do të jetë rreshtimi i duhur, si dhe elementët që do të formojnë formacionin bazë për startin e kampionatit.

Kuptohet që trajneri Jonuz ka filluar të mendojë për sfidën e parë të kampionatit, atë ndaj Laçit. Tekniku maqedonas ka vetëm disa dyshime në lidhje me mënyrën sesi Vllaznia do të luajë në manovrën sulmuese, sepse mungesa e një sulmuesi potent ka bërë që ai të aplikoje vendosje dhe skema të ndryshme.

Niveli i skuadrës nga ndeshja ne ndeshje ka ardhur duke u rritur dhe kjo e ka entuziazmuar stafin, që nesër, ndaj Labunishtës, do të kërkojë një tjetër fitore dhe sigurisht një paraqitje të mirë në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency