Serie A

Te Milani mblidhen për Kjaer, nesër skadon afati për të ushtruar të drejtën e blerjes

Mbrojtësi danez Simon Kjaer iu bashkua Milanit në 13 janar të këtij viti dhe që atëherë është shndërruar në titullar në krah të kapitenit Alessio Romagnoli, kjo edhe për shkak të dëmtimit të mbrojtësve të tjerë si Leo Duarte dhe Matteo Musacchio.

Formula e transferimit të danezit 31-vjeçar në Milano ishte ajo e huazimit me të drejtë blerjeje për shifrën e 3.5 milionë eurove, e drejtë kjo që kuqezinjtë mund ta ushtrojnë vetëm brenda datës 15 korrik.

Pikërisht për këtë arsye, në klubin milanez po mbahet një mbledhje mes drejtuesve, të cilët pritet të vendosin nëse do të paguajnë 3.5 milionë euro në arkat e Sevillas, për të mbajtur përfundimisht në skuadër Kjaer.

Sinjalet që kanë ardhur gjatë ditëve kanë qenë pozitive dhe gjasat janë që kuqezinjtë të blejnë përfundimisht 31-vjeçarin danez, edhe për faktin se vlera e kartonit është shumë e ulët, kur mendon se bëhet fjalë për një futbollist me eksperiencë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency