Futboll

Të tjera telashe te Barça, Luis Suarez një muaj jashtë

Asgjë nuk shkon  mirë tek Barcelona. Largimi i Neymar, humbja e Super Kupës së Spanjës dhe tani dëmtimi i Luis Suarez. Sulmuesit do ti duhet të qëndrojë larg fushave të blerta për një muaj. Testet mjekësore kanë evidentuar një dëmtim të rëndë në pjesën e gjurit të djathtë. Uruguajani do të mungojë ndaj Betis, Alaves, Espanyol dhe ndaj Getafes. Suarez nuk do të jetë i disponueshëm edhe  në disa takime të  Champions League. Mungesa e 28-vjecarit do të ndihet dhe në radhët e Kombëtares së Uurugait, me këta të fundit që do të ndeshen për eleminatoret botërorit Rusi 2018, me ekipe si Argjentina dhe Paraguaji. Dëmtimi ka alarmuar jo pak drejtuesit e Barcelonës dhe trajnerin e tyre Ernesto Valverde, i cili për momentin në dispozicion për repartin e avancuar ka vetëm dyshen, Lionel Messi dhe Paccho Alcacer, i cili në sezonin e tij të parë tek blaugranat ka zhgënjyer me paraqitjen e tij.Tashmë kupola drejtuese e katalansve duhet të vihet menjëherë në lëvizje, në mënyrë që të sigurojë shërbimet e ndonjë sulmuesi, i cili jo vetëm të plotësojë hapsirën e lënë bosh nga ana e Neymar, por edhe të jetë një garanci më shumë për skuadrën, në dërgimin e topit në fundin e rrjetës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency