Kategoria e Parë

Te Vllaznia firmat vijnë njëra pas tjetrës

Te Vllaznia ka vijuar procesi i firmosjes së kontratave të reja apo dhe rinovimit të kontratave me futbollistët aktualë edhe gjatë kësaj të enjteje. Gjatë paradites në zyrat e klubit kanë hedhur firmat njëri pas tjetrit portieri Alen Sherri dhe mesfushorët Ardit Krymi e Alsid Tafili. Pak më vonë ishte radha e Ergi Borshit, Zabit Mehmedajt e Sahmet Lushajt.

Ky proces do të vijojë edhe në orët në vazhdim, me firmosjen e kontratave nga pjesa e mbetur e futbollistëve që janë përzgjedhur nga stafi teknik për të qenë pjesë e ekipit në sezonin e ri. Vllaznia do të luajë ditën e shtunë ndeshjen e parë të kampionatit dhe për trajnerin Lika tashmë nuk ka më dilema për formacionin. Të gjithë titullarët që ka patur në stërvitje kanë firmosur ose janë në proces të firmosjes së kontratave dhe gjithçka do të jetë gati për këtë sfidë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency