Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Të zhgënjyer nga Messias, te Milan duan ta zëvendësojnë me Zhegrovën

Milan është duke menduar për ndryshime në sulmin e skuadrës.

Mediet italiane raportojnë se në radarin e “Djallit” ka rënë sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova.

Lexo edhe: 

Sulmuesi dardan po kalon një super sezon në Ligue 1 me skuadrën e Lille dhe kjo gjë nuk ka kaluar pa u vënë re.

Marrëdhëniet e shkëlqyera me klubin francez e ndihmojnë Milanin, edhe nëse për momentin nuk ka negociata në zhvillim.

Nëse do të transferohej te Milan, Zhegrova do të zinte vendin e Messias te skuadra e Piolit.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...