La Liga

Tebas nostalgjik për Ronaldon e Mourinhon: Do të doja të riktheheshin

Ka kaluar diçka më tepër se një vit që nga koha kur Cristiano Ronaldo vendosi të lërë Realin e Madridit për t’u transferuar në Serinë A, ndërsa presidenti i Ligës spanjolle Javier Tebas u shpreh nostalgjik për të.

“Më duhet të pranoj se impakti nuk ishte aq i keq sa e kisha menduar, por gjithsesi preferoj më shumë një kampionat me Cristiano Ronaldon. Do të doja të kthehej ai, por pre jo edhe jose Mourinho. Ky i fundit është një trajner i madh dhe një emër i madh për të promovuar kampionatin tonë”, deklaroi Tebas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency