Serie A

Tek Juventusi të gjithë rezultojnë pa COVID-19, Rabiot e Higuain të fundit…

Mesfushori francez, Blaise Matuidi, dhe kolegu i tij nga Gjermania, Sami Khedira, u kthyen në qendrën sportive të Juventusit, Continassa, ku lojtarët bardhezinj po vazhdojnë me seanca individuale në grupe të vogla, duke ruajtur distancën.

Klubi kampion i Italisë, nëpërmjet një njoftimi për shtyp ka bërë të ditur se “dje, i gjithë grupi kreu testet diagnostikuese që dhanë rezultate negative”. Një fakt i rëndësishëm dhe shumë domethënës, pasi nga seancat e ardhshme Juventusi mund të punojë në stërvitje me grupe më të mëdha.

Skuadra kampione në fuqi e Italisë do të kompletohet këtë të premte kur brazilianët Danilo, Alex Sandro dhe Douglas Costa do të kthehen në selinë e Juventusit. Të fundit që do të vihen nën urdhrat e Sarrit do të jenë Rabiot dhe Gonzalo Higuain, që gjithashtu e kanë kryer testin dhe kanë rezultuar të painfektuar me COVID-19. Ata nuk do ta kryejnë të plotë karantinën pas hyrjes në Itali.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency