Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Telashe për Ancelotti-n, trajneri hetohet për evazion fiskal

Carlo Ancelotti nuk po mendon vetëm për futbollin, pasi tani italiani duhet të përballet edhe me shtetin spanjoll.

Italiani po hetohet për evazion fiskal, kjo pasi Ancelotti nuk ka deklaruar 400 mijë euro në vitin 2014, shumë e cila kishte ardhur nga e drejta e imazhit.

Lexo edhe:

Një çështje e cila sapo ka nisur, por ka marrë vëmendjen e medieve spanjolle.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...