Serie A

Telashe për Ancelottin, konfirmohet dëmtimi i sulmuesit Milik

Ishte lojtari më në formë në ndeshjet e fundit për Napolin, por Arkadiuz Milik duket se është ndalur sërish për një dëmtim muskulor dhe këtë herë nuk dihen kohët e rikuperimit.

Sulmuesi u la pushim në ndeshjen ndaj Genoas, për të rikuperuar dhe më pas iu bashkua kombëtares së Polonisë, por analizat konfirmuan se është e pamundur të aktivizohet në dy ndeshjet e radhës eliminatore.

Kështu Milik është larguar nga grumbullimi dhe ka ardhur sërish në Napoli, ku do të kryejë ekzaminime shtesë, për të parë shkallën e dëmtimit dhe për të përcaktuar kohët e rikuperimit.

Një tjetër lajm i keq për Carlo Ancelottin, që përveç formës së keqe që skuadra po kalon në javët e fundit, humb edhe sulmuesin e momentit, që tani nuk dihet sa kohë do të qëndrojë jashtë fushave.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency