Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Telashe për Barcelonën, PSG futet në garë për objektivin e katalanasve

Bernardo Silva është qendër të vëmendjes, pasi portugezi ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga Manchester City gjatë merkatos së verës.

Nga kjo situatë ka kërkuar të përfitojë Barcelona, e cila ka nisur bisedimet me lojtarin prej disa kohësh, por tani nuk do të jetë kaq e lehtë.

Kjo pasi për Bernardo Silva tashmë interesohet edhe PSG që ka shprehur hapur dëshirën për të afruar në skuadër lojtarin.

Mediet spanjolle raportuan pak javë më parë se, Bernardo ka dhënë dritën jeshile për transferimin te katalanasit, por me aktivizimin e parizienëve në garë, tani gjithçka mund të ndryshojë.

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...