Abissnet Superiore

Telashe për Brdariç, një titullar dëmtohet para ndeshjes me Kukësin

Lajm i keq për trajnerin e Vllaznisë, Brdariç. Mesfushori i palodhur Ardit Krymi ka pësuar një lëndim dhe nuk do të jetë gati për ndeshjen ndaj Kukësit, ndërsa tekniku i kuqebluve ka ndryshuar formacionin, duke aktivizuar nga minuta e parë Heriç dhe duke tërhequr Jonuzin para mbrojtjes.

Krymi pritet të qëndrojë në pankinë gjatë ndeshjes Kukësi-Vllaznia, megjithatë gjasat janë që tekniku të mos rrezikojë ta hedhë në fushë, pasi dëshiron t’i japë kohë të rikuperohet më së miri për ndeshjet e ardhshme.

Mesfushori Ardit Krymi pati statistika të jashtëzakonshme në ndeshjen me dinamon, pasi rikuperoi 23 topa dhe pati 100% saktësi në pasime, duke qenë edhe balancues i lojës, si diga e parë e sulmeve të kundërshtarëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency