Serie A

Telashe për Conten, Sensi mungon edhe ndaj Veronës?

I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes.

Ka qenë vetë ky i fundit që në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Veronën, ka treguar se mesfushori i ardhur nga Sassuolo nuk e ka kaluar plotësisht dëmtimin dhe se rrezikon të mbetet jashtë takimit të nesërm.

Mediat pranë klubit zikaltër konfirmojnë se Sensi pritet të kryejë disa ekzaminime ekstra sot, për të vendosur më pas nëse do të jetë apo jo ndaj Veronës, pasi zikaltrit nuk duan ta rrezikojnë, duke qenë se më pas vijnë dy javë pushim.

Nëse do të konfirmohet mungesa e Sensit, atëherë do të shtohen telashet për Conten, që ka të dëmtuar edhe Roberti Gagliardinin në mesfushë dhe do të detyrohet të aktivizojë nga minuta e parë treshen Brozoviç-Barella-Vecino.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency