Serie A

Telashe për Lazion, Luis Alberto operohet me urgjencë

Luis Alberto iu nënshtrua me urgjencë operacionit pas problemeve që pati me apndecitin. “Magjistari” i Lazios u shtrua në klinikën Paideia, ku ndërhyrja rezultoi e suksesshme. Ai do të qëndrojë i shtruar në spital në institucionin shëndetësor për dy ditë para se të kthehet në shtëpi dhe të vijojë fazën e shërimit.

Ai me siguri do të humbasë ndeshjen e Kupës së Italisë kundër Parmës, të enjten në mbrëmje, dhe ndeshjen e kampionatit kundër Sassuolos, të dielën.

Një ndalesë e papritur që thjesht nuk ishte e nevojshme për numrin 10 të Lazios. Kthimi i tij mund të planifikohet në fund të muajit. Riaftësimi në raste të tilla kërkon rreth dhjetë ditë kohë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency