Futboll

Telashe për Thomas Thuchelin, infermieria e PSG-së plot

Nuk kanë fund problemet për trajnerin Tuchel, i cili ka një infermieri thuajse të mbushur plot. Pas Juan Bernat, Mauro Icardit, Leandro Paredesit e Marco Verrattit, listës së të dëmtuarve i shtohet edhe Julian Draxler, i cili pësoi një dëmtim në sfidën e kampionatit ndaj Dijonit.

Sipas mjekëve të klubit parizien, mesfushori gjerman nuk do të jetë në sfidën ndaj Istanbul Basaksehirit në Champions League, pasi koha e rikuperimit të futbollistit është thuajse pak më shumë një muaj dhe me shumë mundësi ai do të qëndrojë jashtë fushave të lojës gjatë gjithë nëntorit.

Gjithsesi, pak frymëmarrje për gjermanin Tuchel mund të jetë rikthimi në stërvitje gjatë javës i Icardit dhe Paredesit, ndërsa Verratti mund t’i bashkohet ekipit javën e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency